ایکاتور، بهترین پذیرنده سفر کارت ملت

سفر کارت ملت چیست؟

شاید تاکنون نام سفر کارت ملت چندین بار به گوش شما خورده باشد و این سوال که سفر کارت ملت چیست و چه کاربردی دارد، به ذهن شما رسیده است. پیش از اشاره به هر نکته‌ای در رابطه با بهترین پذیرنده سفر کارت ملت، لازم است اشاره کنیم که سفر کارت ملت نوعی کارت اعتباری است که با استفاده از آن می‌توانید سفرهایی بسیار لذت بخش به نقاط مختلفی که مد نظر دارید داشته باشید و در طول سفر خود از امنیت، راحتی و امکاناتی بسیار عالی بهره ببرید.

از این کارت اعتباری برای سفرهای هوشمندی استفاده می‌شود که موارد بهداشتی در این سفرها به خوبی رعایت می‌شوند و با در نظر داشتن پروتکل‌ها، هیچ نگرانی از بابت بیماری کرونا برای مسافران پیش نمی‌آید. در نتیجه شما با ارائه‌ی این کارت به بهترین پذیرنده سفر کارت ملت، می‌توانید از تمامی امکانات سفر با کیفیتی تضمین شده بهره ببرید.

با توجه به مزایای بی‌شمار استفاده از این کارت برای سفرهای هوشمند و ایمن، اکثر مردم به دریافت و استفاده از این کارت برای انجام سفرهای خود به نقاط مختلف کشور روی آورده‌اند و به نوعی این کارت مورد استفاده‌ی عموم مردم کشور قرار دارد؛ در نتیجه با اطلاع از شرایط اخذ سفر کارت ملت، می‌توانید این کارت هوشمند را برای تمامی اعضای خانواده‌ی خود دریافت کنید. با استفاده از این سفر کارت، هیچ کم و کاستی در طول سفر خود نخواهید داشت.

هلدینگ ایکاتور خدماتی باور نکردنی را در زمینه‌ی گردشگری با استفاده از سفر کارت ملت ارائه می‌دهد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

سفر کارت ملت | ایکاتور | بی باک سفر وفا

کاربردها و مزایای استفاده از سفر کارت ملت

هلدینگ ایکاتور به عنوان بهترین پذیرنده سفر کارت ملت، خدماتی بسیاری عالی را در طول سفر شما ارائه می‌دهد و با پذیرش این کارت، بهترین و هیجان انگیزترین تجربه‌ی سفر را برای شما رقم می‌زند. شما با استفاده از سفر کارت ملت، از بهترین امکانات در طول سفر خود بهره خواهید برد و چه بسا این سفر برای شما تجربه‌ای رویایی خواهد بود.‌ از مهم‌ترین مزایای دریافت و استفاده از سفر کارت ملت، می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • با توجه به شرایط سخت حاکم بر جهان، شیوع بیماری کرونا در سال‌های اخیر در تمامی کشورها و همچنین هزینه‌های بسیار هنگفت سفر که مشکل بزرگ و همیشگی افراد برای مسافرت و گردشگری می‌باشد، بسیاری از مردم به دنبال روشی هستند تا با هزینه‌ای مناسب بتوانند در داخل یا خارج کشور سفری بسیار راحت و هیجان انگیز و لذت بخش داشته باشند. هلدینگ ایکاتور با دریافت سفر کارت ملت از شما، هزینه‌ی سفر تا سقف ۳۰ میلیون به هر کجا که بخواهید را در اختیار شما قرار خواهد داد. با در نظر داشتن شرایط ویژه‌ای که هلدینگ ایکاتور در طول سفر برای شما فراهم می‌آورد، می‌توانید با خیال راحت به منطقه‌ی دلخواه خود سفر کنید.
  • با اخذ سفر کارت ملت، امکان سفر به کشورهای خارجی نیز برای شما وجود خواهد داشت. با استفاده از این کارت و بهره‌مندی از خدمات هلدینگ ایکاتور، سرمایه‌ای تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای سفر به کشورهای خارجی را در اختیار خواهید داشت. شما می‌توانید این هزینه را به صورت اقساطی با سود ۴ درصدی پرداخت کنید و سفر به نقطه‌ی دلخواه خود را بدون نگرانی و با پرداخت هزینه به شکل اقساطی تجربه کنید.
کاربردها و مزایای استفاده از سفر کارت | ایکاتور

چگونه می‌توانم سفر کارت ملت را دریافت کنم؟

هلدینگ ایکاتور به عنوان بهترین خدمات برای سفرهای داخلی و خارجی را با شرط دریافت سفر کارت ملت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد؛ پس برای بهره‌مندی از خدمات ارائه شده توسط بهترین پذیرنده سفر کارت ملت، اول از هر چیزی لازم است تا جهت دریافت سفر کارت ملت اقدام کنید.

برای دریافت سفر کارت ملت، لازم است فرم درخواست اخذ این کارت را از شعب بانک ملت دریافت کرده، فرم را تکمیل کنید و سپس آن را به کارشناسان شعبه‌ی مورد نظر تحویل دهید. در صورتی که از هر یک از سازمان‌های دولتی یا خصوصی کشور بازنشسته شده‌اید، لازم است که با ارائه‌ی معرفی نامه شغلی و گواهی کسر از حقوق برای دریافت سفر کارت بانک ملت درخواست دهید؛ در صورت لزوم می‌توانید درخواست اخذ سفر کارت ملت را برای خانواده‌ی خود با حداقل ۱۸ سال سن ثبت کنید.

علاوه بر مراجعه به شعب بانک ملت، می‌توانید درخواست خود را نزد مسئول خدمات رفاهی و یا متصدیان ستاد تسهیلات گردشگری کشور که در سازمان یا ارگان محل کار شما مشغول به ارائه‌ی خدمات هستند ببرید.

در صورتی که به شکل آزاد و یا در سازمان‌های خصوصی مشغول به کار هستید، برای دریافت سفر کارت ملت لازم است که یک ضامن یا پروانه‌ی کسب معتبر داشته باشید. امکان اخذ سفر کارت ملت به شکل آنلاین نیز وجود دارد؛ برای اخذ این کارت به صورت غیر حضوری، می‌توانید به وسیله‌ی سامانه فرا بانک اقدام کنید، از حساب‌های بانکی خود یک گردش مالی دریافت کرده و در نهایت درخواست خود را برای اخذ این سفر کارت ثبت کنید.

شرایط دریافت سفر کارت ملت | ایکاتور

چرا هلدینگ ایکاتور به عنوان بهترین پذیرنده سفر کارت ملت شناخته می‌شود؟

در این مقاله بارها از هلدینگ ایکاتور به عنوان بهترین پذیرنده سفر کارت ملت یاد کردیم؛ اما چرا؟ با توجه به این که ایکاتور تمامی نگرانی‌های مشتریان خود را از بابت پرداخت هزینه‌های هنگفت سفرهای داخلی و خارجی برطرف می‌سازد، بهره‌مندی از خدمات ارائه شده توسط این هلدینگ معتبر با استفاده از سفر کارت ملت برای تمامی شما یک فرصت طلایی است تا هر چه سریع‌تر یک سفر لذت بخش را تجربه کنید.

  • با بهره‌مندی از تسهیلاتی که ایکاتور برای سفرهای مختلف و با اخذ سفر کارت ملت در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید تا سقف ۳۰ میلیون سفر کرده و هزینه‌ی سفر خود را به صورت اقساط ۲۴ ماهه و با سود ۴ درصد پرداخت کنید.
  • ایکاتور به عنوان بهترین پذیرنده سفر کارت ملت، تخفیف‌ها و امتیازاتی بسیار متنوع را برای سفرهای مختلف در اختیار شما قرار خواهد داد. علاوه بر آن در طول سفر خود هیچ نگرانی از بابت بهداشت و رعایت پروتکل‌ها نخواهید داشت و می‌توانید با خیالی راحت از سفر خود لذت ببرید.
  • با بهره‌مندی از تسهیلات سفر هلدینگ ایکاتور می‌توانید با بهترین تخفیف‌ها از جاذبه‌های گردشگری، هتل‌ها، رستوران‌ها و کافه‌ها، بیمه‌ی گردشگری و… بهره ببرید.
ایکاتور، بهترین پذیرنده سفر کارت ملت
, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست