با سفر کارت ملت به استقبال نوروز ۱۴۰۱ بروید؟!

سفر اقساطی | ایکاتور

سفر کارت ملت (سفرکارت بانک ملت) و شرایط دریافت آن، فروش اقساطی تورهای نوروزی و در کل فروش اقساطی تورهای داخلی و خارجی در تمام ایام سال از مطالبی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

وضعیت اقتصادی ایران و شرایط دلار در بازار کشور باعث شده بسیاری از ایرانیان از سفرهای خارجی محروم شوند.  شرکت بی باک سفر وفا برای حل چنین مشکلاتی از راهکارهای متفاوت برند ایکاتور کمک می گیرد. ایرانیان علاقه‌مند به سفرهای داخلی، خارجی و زیارتی با داشتن سفر کارت ملت، می‌توانند از سفرهای نوروزی سال ۱۴۰۱ بهره‌مند شوند.

هلدینگ ایکاتور را بهتر بشناسید

هلدینگ ایکاتور از ادغام شرکت های زیر مجموعه سارا گشت باربد و بی باک سفر وفا تشکیل شده است. این برند با متخصصان و کارشناسان حرفه ای و با تجربه در زمینه های Outgoing Tourism وIncoming Tourism  فعالیت می‌کند.

کارشناسان فروش این برند، در شرکت زیرمجموعه‌ سارا گشت باربد با سایر شرکت‌های خصوصی، دولتی، رسمی و … قرارداد می‌بندند. مدیران و کارمندان شرکت‌ها، ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف می‌توانند با داشتن سفر کارت ملت از خدمات ویژه برند ایکاتور بهره مند شوند و در تورهای لوکس این مجموعه شرکت کنند.  کارشناسان بی باک سفر وفا نیز با شرکت های توریستی بین المللی قرارداد تنظیم می کنند.

سفر خارجی با سفر کارت ملت | ایکاتور

سفر خارجی تا سقف ۳۰ میلیون تومان

 مجموعه ایکاتور یکی از شرکت‌های فوق‌العاده در زمینه ارائه تسهیلات مختلف به گردشگران و مسافران است. همانطور که می‌دانید در سال‌های اخیر به دلیل شرایط کرونایی و وضعیت اقتصادی، سفرهای خارجی با مشکل مواجه شده است. ضمن اینکه بیشتر ایرانیان تمایلی به سفرهای نوروزی ندارند. این موضوع به دلیل  نابه سامانی وضعیت اقتصادی در ایران نیز می‌باشد. با این وجود، شرکت ایکاتور پیش فروش اقساطی تورهای نوروزی تا سقف ۳۰ میلیون تومان را برای گردشگران درنظر می‌گیرد.

با چنین تسهیلاتی، مسافران و گردشگران ایرانی می توانند بدون دغدغه سفر کنند. شما عزیزان می توانید تا پایان آذر ۱۴۰۰ برای ثبت نام، با ایکاتور تماس بگیرید.

پیش فروش اقساطی تورهای نوروزی

 شرکت بی باک سفر وفا از زیرمجموعه‌های ایکاتور بوده و شرایط متفاوتی را برای بهینه بودن سفر در نظر گرفته است.  اختصاص تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی برای سفرهای نوروزی، مناسب بوده و امکان گشت و گذار در ایران و جهان را مهیا می کند. از طرفی مشتریان و گردشگران با انتخاب این طرح، از پرداخت قسط اول خود معاف می شوند. در واقع مشتریان قسط ماه اول را مهمان شرکت هستند.

فروش اقساطی تورهای نوروزی

شرکت قرعه کشی بی نظیر در جشنواره فروش تورهای نوروزی ایکاتور با سفر کارت ملت

 در پایان نیز قرعه کشی بی نظیر در جشنواره فروش تورهای نوروزی ایکاتور انجام می‌شود و به فرد برنده تمام هزینه سفر به شکل یکجا عودت می گردد. بنابراین انتخاب این طرح بسیار سودآور و مناسب سفرهای نوروزی است. در واقع مشتریان و گردشگران می توانند به شکل اقساطی به مکان‌های مورد نظر خود سفر کنند و لذت ببرند. البته ایرانیان برای بهره مندی از خدمات شرکت، باید سفر کارت ملت داشته باشند.

ایرانیان با داشتن سفر کارت ملت، می توانند بدون نگرانی تا سقف ۳۰ میلیون تومان به سفر بروند. اختصاص ۳۰ میلیون تومان برای سفرهای نوروزی به صورت یکجا سنگین بوده و به همین خاطر بیشتر افراد از سفرهای نوروزی به ویژه سفرهای خارجی صرف نظر می‌کنند. شرایطی که ایکاتور برای مشتریان و گردشگران فراهم می کند، باعث می شود افراد از سفرهای نوروزی لذت ببرند و بدون دغدغه و نگرانی از هزینه سفر ثبت نام کنند.

نحوه تهیه سفر کارت ملت برای ثبت نام در ایکاتور

 توجه داشته باشید که یکی از شرایط مهم برای بهره‌مندی از خدمات ایکاتور و پیش فروش اقساطی تورهای نوروزی این است که سفر کارت بانک ملت را تهیه نمایید. برای گرفتن سفر کارت ملت باید با کارشناسان ایکاتور تماس گرفته و معرفی­نامه دریافت نمایید. با داشتن سفر کارت ملت، امکان ثبت نام و بهره ‌مندی از خدمات ایکاتور برای شما فراهم می شود.

چرا باید از پیش فروش اقساطی تورهای نوروزی ایکاتور بهره ‌مند شویم؟

 اول اینکه پرداخت هزینه سفر به صورت یکجا برای اغلب مردم ایران سنگین و دشوار است. به همین خاطر بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که این هزینه را به شکل اقساطی پرداخت کنند.

 دوم اینکه مردم ایران هزینه چندانی برای گشت و گذار و سفرهای نوروزی در نظر نمی‌ گیرند. این مسئله نیز از شرایط اقتصادی نامطلوب ایران نشأت می گیرد. با بهره مندی از پیش فروش اقساطی تورهای نوروزی می توانید بدون دردسر سفر کنید.

تورهای نوروزی ایکاتور با رعایت موارد بهداشتی برگزار می گردد. ضمن اینکه تمام تجهیزات و امکانات لازم برای گردشگران و مسافران را نیز مد نظر قرار می ‌دهد. بنابراین افرادی که در مجموعه ایکاتور همسفر ما می شوند، می توانند یک سفر آرام و لذت بخش را در کنار ما تجربه کنند.

انتقال مبلغ سفر کارت | ایکاتور

 در هزینه سفر نیز تخفیف های لازم برای مسافران و گردشگران در نظر گرفته می شود. همان طور که گفتیم قسط ماه اول سفرهای نوروزی ۱۴۰۱ برای مشتریان محاسبه نمی شود.

سفر به نقاط مختلف کره زمین

با سفر کارت ملت و شرکت در پیش فروش اقساطی تورهای نوروزی می توان با ۳۰ میلیون تومن به هر نقطه ای از کره زمین سفر کنید. مسلماً چنین امتیازی در زندگی روزمره کمتر پیش می آید. پیش فروش اقساطی تورهای نوروزی مزایا و ویژگی های مثبت بسیاری برای شما به همراه دارد.

شرایط بازپرداخت قسط در مجموعه ایکاتور چگونه است؟

 بسیاری از افراد درباره شرایط بازگرداندن و پرداخت قسط های سفر نوروزی سوال می پرسند. باید به شما اطلاع دهیم که تسویه این اقساط به شکل ۲۴ ماه انجام می‌ شود. بنابراین شما بدون هیچ گونه استرس و اضطرابی سفر می کنید. ضمن اینکه سود بازپرداخت اقساط نوروزی بسیار کم بوده و تنها ۴ درصد را شامل می شود. برای بهره­مندی از پیش فروش اقساطی تورهای نوروزی نیازی به پیش پرداخت ندارید.

 متاسفانه ایرانیان کمتر تمایل به سفرهای خارجی دارند. این مسئله، در سال های اخیر شدت بیشتری نیز پیدا کرده است. تاثیر کرونا بر کم شدن سفرهای خارجی و سفرهای نوروزی غیر قابل اغماض است اما وضعیت اقتصادی نابسامان ایران و بالا رفتن هزینه سفرهای خارجی نیز برای این موضوع تاثیر قابل توجهی داشته است. بنابراین گردشگران و مسافران ایرانی برای بهره‌ مندی از سفرهای نوروزی نیاز به تسهیلات، امکانات و تخصیص امتیازات ویژه دارند. خوشبختانه برند ایکاتور برای ایرانیان عزیز شرایط مهیج و لذت بخش به هر نقطه کره زمین را با هزینه مناسب فراهم کرده است.

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • من سفر کارت دارم ولی شهرستانم، امکان خرید آنلاین هم وجود داره؟

    پاسخ
    • بله این امکان وجود دارد، شما می توانید پس از تماس با شرکت، لینک پرداخت را دریافت نموده و با فعالسازی رمز پویای سفر کارت خود به صورت اینترنتی مبلغ سفرکارت را انتقال دهید.

      پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست