به کدام شرکت برای اخذ ویزا مراجعه کنیم؟

شرکتهای معتبر اخذ ویزا – به کدام کارگزار مراجعه کنیم؟

حتما تا به حال اسم شرکتهای بزرگی که کارگزار اخذ ویزا هستند، نظیر نیلگام ، ققنوس ، آژانس ایوار ، آژانس ژیوار ، سالیان سفر ، رز آبی ، سفر دوستان قرن و مجموعه ی ایکاتور را شنیده اید.

این شرکتها مدت زیادی است که به هموطنانمان در زمینه اخذ ویزای کشورهایی مثل کانادا ، آمریکا ، انگلیس ، استرالیا ، فرانسه ، هلند ، دانمارک ، سوئیس ، ایتالیا ، اسپانیا ، یونان ، مکزیک و دیگر کشورهای اروپایی حوزه ی شنگن خدمات مشاوره و اخذ ویزا ارائه می دهند.

اما چیزی که مهم است درصد موفقیت این شرکتها در زمینه ی اخذ ویزاست.

امروز ما این مقاله را تهیه کردیم تا ابهامات شما را در خصوص پیدا کردن بهترین شرکت از لحاظ خدمات مشاوره و اخذ ویزا برطرف کنیم.

اگر به دنبال اخذ ویزای کشورهایی مثل کانادا ، آمریکا ، انگلیس ، استرالیا و یا حوزه ی شنگن هستید و یا میخواهید بدانید که کدام شرکت در زمینه اخذ ویزای مسافرانش موفق تر بوده است ، این مقاله را دنبال کنید.

پاریس فرانسه | ایکاتور - سارا گشت باربد | ایکاتور - بی باک سفر وفا
نمیگیگیریم | ایکاتور | SGB Visa

۱-شرکت نیلگام سفر

شرکت نیلگام سفر با مدیریت آقای محمد امینی که در خیابان ظفر در محدوده میرداماد تهران به ثبت رسیده است یکی از قدیمی ترین شرکتهای فعال در زمینه اخذ ویزای کانادا می باشد.

این شرکت که پیش از این با نام ایران_آنکارا مشغول به فعالیت بود طی سالهای اخیر برند خود را به نیلگام سفر تغییر داد.

شرکت نیلگام سفر از دیرباز کارگزار اخذ ویزای توریستی کانادا بوده و در مجموعه ی خود در سالهای اخیر خدمات مشاوره و اخذ ویزای کشورهای توریستی حوزه ی شنگن را هم ارائه داده است.

اما از آنجایی که به تازگی کار ویزای اروپا را آغاز نموده هنوز سفارتخانه های اروپایی با این مجموعه تعامل خوبی نداشته و نتوانسته است موفقیت قابل توجهی در این زمینه کسب نماید.

در مورد خدمات ویزای توریستی کانادا نیز باید گفت ، از زمانی که دعوتنامه های صادر شده برای مسافران شرکت نیلگام سفر عملا کارایی خود را از دست داده اند ، درصد موفقیت ویزای کانادای این مجموعه از ۹۰ درصد قبولی ویزا به ۴۰ درصد قبولی ویزا کاهش یافته است.

نیلگام سفر | لوگو

۲-آژانس هواپیمایی ققنوس

برخلاف شرکت نیلگام سفر ، آژانس هواپیمایی ققنوس با مدیر عاملی آزاد احمدی بفروئی که در خیابان شریعتی پایین تر از پل رومی فعالیت می کند، از دیرباز مجری تور های اروپایی حوزه شنگن بوده است .

با این حال در سه سال اخیر آژانس هواپیمایی ققنوس افت شدیدی در قبولی ویزای کشورهای شنگن داشته است به طوری که در سال گذشته تنها کمتر از ۱۰ درصد ویزاهای اسپانیای این شرکت ویزا شدند.

ققنوس در حال حاضر تورهای داخلی و خارجی اجرا می کند و از حوزه ی اخذ ویزا تقریبا خارج شده است.

چیزی که لازم است در مورد این شرکت بدانید این است که اکثر مسافران این شرکت از سخت گیری بیش از حد پرسنل و لیدر تورهای آن بسیار ناراحتند.

آژانس هواپیمایی ققنوس | لوگو

۳-شرکت خدمات مسافرتی اسرا پرواز ( ایوار )

این شرکت که با نام تجاری ایوار eavar و با مدیر عاملی آقای علی کاوه زاده و با مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ، در خیابان ولی عصر ، برج سایه فعالیت می کند ، مجری تور های اروپایی حوزه ی شنگن می باشد.

اما با شیوع ویروس کرونا تقریبا به حالت تعطیلی در آمده و بسیاری از نیروهای خود را تعدیل نموده است.

آژانس هواپیمایی ایوار | لوگو

۴-شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ژیوار سفیر نوین ( ژیوار )

شرکت ژیوار سفیر نوین ( آژانس ژیوار ) با مدیریت عاملی آقای محسن قادری کلتپه بوکان از سابقه ی خوبی در زمینه برگزاری تورهای اروپایی برخوردار است.

اما چیزی که امروز به چشم می خورد این است که مجوز فعالیت آژانس ژیوار در تاریخ ۲۶/۰۹/۱۳۹۹ به اتمام رسیده است ولی همچنان تورهای اروپای خود را روی وبسایت ژیوار برای تاریخ تیرماه ۱۴۰۰ فعال نگه داشته است.

این شرکت نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا تقریبا به حالت تعطیلی موقت در آمده است ، به امید فعالیت دوباره آژانس هواپیمایی ژیوار .

آژانس هواپیمایی ژیوار | لوگو

۵-شرکت سالیان سفر امین

شرکت سالیان سفر امین با مدیریت آقای علیرضا امینی، از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را با برگزاری تورهای انگلیس و آمریکا آغاز نمود .

ولی در سالهای اخیر به دلیل سیاست های ایالات متحده آمریکا فقط به برگزاری تورهای انگلیس بسنده کرده است.

همچنین از جمله فعالیت های این شرکت می توان به اخذ وقت سفارت آمریکا ، انگلیس و کانادا اشاره کرد.

سالیان سفر امین لوگو

۶-شرکت سفر دوستان قرن

شرکت سفردوستان قرن با مدیر عاملی آقای امیر رضا طالبان که در خیابان بهشتی تهران فعالیت می کرد امروزه به خاطر شیوع ویروس کرونا به حالت تعطیلی کامل در آمده است.

این شرکت که در بین سفارتهای ایتالیا و سوئیس به تازگی مطرح شده بود با برخورداری از پرسنل بسیار قوی در زمینه اخذ ویزای شنگن ، همواره رضایت مسافران را تامین می کرد.

مجموعه ایکاتور برای این شرکت آرزوی بهترین ها را دارد.

سفردوستان قرن|ایکاتور(SGB)

۷-شرکت بی باک سفر وفا و سارا گشت باربد ( ایکاتور )

مجموعه ی ایکاتور که متشکل از دو شرکت بی باک سفر وفا و سارا گشت باربد می باشد، از سال ۱۳۹۵ تا کنون خدمات ویزای کانادا ، آمریکا ، اروپا ( حوزه ی شنگن ) و کشور بریتانیای کبیر (انگلیس) را به مسافران خود ارائه می دهد.

این دو شرکت ضمن تعامل با شرکتهای اروپایی و کانادایی ، چندین تور ایران گردی ویژه ی اتباع اروپایی را با موفقیت و رضایت آنها برگزار کرده است.

همچنین با بهره گیری از همین تعاملات توانسته مسافرانی که بارها از سفارت های مختلف ریجکت گردیده اند را راهنمایی کرده و برای آنها ویزا بگیرد.

درصد موفقیت این مجموعه همواره بالای ۹۵ درصد بوده است ، زیرا مانند دیگر شرکتها عمل نمی کند و افراد متقاضی اخذ ویزا را به درستی راهنمایی می کند.

چنانچه یک متقاضی ویزا مدارک مناسبی نداشته باشد ، ضمن راهنمایی و ارائه ی مشاوره ی دقیق به ایشان ، از او درخواست می شود که زمانی برای ویزا به مجموعه ی ایکاتور یا هر کارگزار دیگری، مراجعه کند که مدارک خود را طبق مشاوره های کارشناسان ایکاتور تقویت کرده باشد.

مجموعه ی ایکاتور با مدیریت خانم عطیه صدقی و آقای مصطفی باوفا و کارشناسان زبده ی حوزه ی گردشگری و مهاجرت اداره می شود.

امیدواریم که این مقاله توانسته باشد شما را تا حد بسیار زیادی راهنمایی کرده باشد.

ایکاتور ، مجری تورهای اروپا و کانادا و کارگزار اخذ ویزای آمریکا ، شنگن ، کانادا و استرالیا برای همکاران خود در صنوف مختلف گردشگری و تمام گردشگران عزیز ، سلامتی و موفقیت روز افزون آرزومند است.

ایکاتور IKATour | سارا گشت باربد | بی باک سفر وفا
, , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست