اطلاعاتی پیرامون تورهای اروپا (تور لوکس اسپانیا)

اگر از قبل تجربه سفر به کشورهای اروپایی نداشته‌اید، به عنوان اولین سفر توریستی به اروپا، تور اسپانیا برایتان بهترین گزینه است؛ زیرا برخی کشورهای اروپای ویزای انفرادی را به سختی صادر می‌کنند. این در حالی است که در سفر با تور لوکس اسپانیا ، می‌توانید لذت سفری خاطره‌انگیز را در حوزه شینگن تجربه کنید و دغدغه دریافت ویزا نداشته‌ باشید.

در ادامه این مقاله بیشتر به تورهای لوکس اسپانیا خواهیم پرداخت.

تور اروپا، موقعیتی عالی برای گردش چند روزه به کشورهای اروپایی

شرح و اطلاعاتی پیرامون تور اروپا – تور لوکس اسپانیا

تور اروپا، موقعیتی است که به شما امکان می‌دهد در یک بازه زمانی کوتاه از چند کشور عضور شینگن دیدار کنید. گرچه دریافت ویزا کاملاً به شرایط سیاسی – اقتصادی و روابط متقابل دو کشور بستگی دارد. با این‌حال ویزاهای گروهی آسان‌تر صادر می‌شوند. اگر از قبل تجربه سفر به کشورهای اروپایی نداشته‌اید، به عنوان اولین سفر توریستی به اروپا، تور لوکس اسپانیا برایتان بهترین گزینه است؛ زیرا برخی کشورهای اروپای ویزای انفرادی را به سختی صادر می‌کنند. این در حالی است که در سفر با تور اسپانیا می‌توانید لذت سفری خاطره‌انگیز را در حوزه شینگن تجربه کنید و دغدغه دریافت ویزا نداشته‌باشید. اگر شما هم از افرادی هستید که ترجیح می‌دهید نوروز ۱۴۰۱ را در اروپا به گردش و تفریح بپردازید و از جاذبه‌های توریستی این کشورها بازدید کنید، شما را به ادامه مطالعه این متن دعوت می‌کنیم.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن | ایکاتور

ویزای شینگن

ویزای شینگن که در واقع تلفظ صحیح آن شِنگن است، به ویزایی گفته می شود که می توان با آن به ۲۶ کشور اروپایی سفر کرد. در حقیقت شما با یک ویزای شنگن، مهم‌ترین کشورهای عضو شنگن عبارتند از: فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، لهستان، هلند، لوکزامبورگ، سوئیس، سوئد، پرتغال و برخی از کشورهای اسکاندیناوی. نام شنگن برگرفته از دهکده‌ای با همین نام است که در لوکزامبورگ در مرز بین آلمان و فرانسه قرار گرفته است. هر ساله ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون نفر توریست، از کشورهای حوزه شنگن بازدید می‌کنند. مدت زمان اعتبار ویزای شنگن، بستگی به ماهیت و هدف سفر دارد. بنابراین بسته به این‌که با چه قصدی به حوزه شنگن خواهیدرفت  اعتبار ویزای شنگن می‌تواند از چند روز تا چند ماه یا چند ساعت متغیر باشد.

تور اسپانیا، تجربه سفری بی‎نظیر به کشوری کهن و مدیترانه‌ای

تور اسپانیا

با تور اسپانیا، شما به کشور پادشاهی اسپانیا واقع در اروپای غربی قدم می‌گذارید. جایی که از شرق و جنوب شرق با دریای مدیترانه، از شمال و شمال شرق با فرانسه، از شمال غرب و غرب با اقیانوس اطلس هم‌مرز است. تعداد روزهای اقامت، نوع هتل، نوع ایرلاین و خدماتی که دریافت خواهید کرد بسته به انتخاب شما دارد. بهتر است بدانید در فصل تابستان بین ماه‌های ژوئن تا سپتامبر، بهترین زمان بازدید از اسپانیاست. در این زمان شما می‌توانید از جاذبه‌های توریستی و تفریحات اسپانیا لذت ببرید. در فصل تابستان، دمای هوای اسپانیا بین ۲۷ تا ۳۲ درجه سانتی‌گراد متغیر است. در بهار در فاصله ماه‌های مارس تا ژوئن به دلیل خنکی هوا(دما بین ۱۵ تا  ۲۰   درجه سانتی‌گراد)امکان شنا در سواحل برایتان ممکن نیست.

سفری مهیج و خاطره‌انگیز با تور لوکس اسپانیا با امکانات ویژه

تور لوکس اسپانیا

در تور لوکس اسپانیا، شما لذت سفری مهیج و خاطره‌انگیز را تجربه خواهید کرد. علاوه بر بازدید از جاذبه‌های این کشور و برخورداری از تفریحات آن، شما از خدمات زیر نیز برخوردار خواهید شد:

  • اخذ ویزای شنگن
  • اقامت در بهترین هتل‌ها
  • بیمه مسافرتی تا سقف ۵۰ هزار یورو
  • ترنسفر فرودگاهی
  • ترنسفرهای شهری
  • گشت‌های کامل هر شهر

همراهی راهنمای تور فارسی‌زبان از ابتدا تا انتهای سفر

تور مادرید سفری جذاب به پایتخت اسپانیا

تور مادرید اسپانیا

در سفر با تورهای لوکس اروپا، شما با ویزای شنگن وارد کشورهای اروپایی خواهید شد. تور مادرید اسپانیا، شما را از فرودگاه امام‌خمینی در تهران، به مادرید پایتخت اسپانیا، یکی از کشورهای قدیمی اروپا منتقل می‌کند. پس از ورود به هتل و استراحتی کوتاه، به گردش و سفر در شهر مادرید خواهید پرداخت و با جاذبه‌های آن آشنا خواهید شد. در طی مدت اقامت خود در این کشور، روزهایی را فارغ از برنامه تور، آزادی خواهید داشت که به صورت اختیاری به گشت بپردازید. هتل‌های محل اقامت مسافران، گرچه همه ۵ ستاره نباشند، ولی در بهترین نقاط شهر انتخاب می‌شوند و شما به همه گونه فضای توریستی، مراکز خرید یا تفریحی دسترسی خواهید داشت.

تور بارسلون اسپانیا | ایکاتور

تور بارسلون اسپانیا

بارسلون اسپانیا شهر فوتبال دوستان است. اگر به فوتبال، شب زنده‌داری، آثار تاریخی و هنری علاقمندید، سفر با تور بارسلون اسپانیا به شما پیشنهاد می‌شود. شهر بارسلون همواره پر از گردشگر است؛ بنابراین اگر تمایل دارید در آرامش به گشت‌وگذار بپردازید و از شلوغی و ازدحام به دور باشید، سفر با تور اروپا در زمستان، گزینه مناسبت‌تری برای بازدید از بارسلون و مادرید است.

تور مادرید و بارسلون اسپانیا | ایکاتور

تور مادرید و بارسلون اسپانیا

در سفر با تور مادرید و بارسلون، شما امکان خواهید یافت که از دو شهر مهم اسپانیا یعنی مادرید(پایتخت) و بارسلون به عنوان یکی از پربازدیدترین شهرهای اسپانیا دیدن کنید. تعداد روزهای سفر شما بین این دو شهر تقسیم می‌شود. این‌که کدام شهر به عنوان اولین مقر اقامت و گردش شما باشد، به برنامه‌ریزی کارگزار سفر مربوط است و امکان جابجایی، حذف یا اضافه شدن گردش‌ها وجود دارد. اگر به دنبال پیکج سفری مادرید بارسلون ارزان‌قیمت هستید، اوایل هفته یعنی از جمعه تا دوشنبه، از اوایل بهمن تا اواسط اسفند(پس از ژانویه)، نیمه دوم فروردین یعنی پس از تعطیلات نوروز و مهرماه پس از بازگشایی مدارس، این امکان برایتان فراهم است.

تور لوکس بارسلون اسپانیا | ایکاتور

تور اسپانیا ویژه نوروز ۱۴۰۱

در تعطیلات نوروز، متقاضی سفرهای داخلی و خارجی زیاد است. شهرها و کشورهای توریستی همواره میزبان افراد زیادی از سراسر دنیا هستند. بنابراین چنانچه متقاضی تور اسپانیا ویژه نوروز ۱۴۰۱ هستید، هر چه زودتر برای ثبت‌نام و انجام امور لازم، اقدام نمائید. به خاطر داشته‌باشید که میزان گردش مالی چند ماه اخیر شما، معیار تمکن مالی‌تان قرار می‌گیرد. تمکن مالی یکی از پارامترهای مهم اخذ ویزا است.

ضمنا توجه داشته باشید که مهمترین معیار صدور ویزای شنگن برای متقاضی سفر با تور اسپانیا ویژه نوروزی ۱۴۰۱ مدارک شغلی و میزان درآمد شما می باشد.

شرایط سفر با تورهای لوکس اروپا

در سفر با تورهای لوکس اروپا به کشورهای حوزه شنگن، به ویژه تور لوکس اسپانیا لازم است از آخرین تزریق واکسن کرونا ۱۴ روز گذشته‌باشد.  داشتن کارت واکسن یکی از واکسن‎های مادرنا، فایزر، جانسون‌اندجانسون، سینوواک، آسترزانکا یا سینوفارم الزامی است. همه مسافران و متقاضیان ورود به اروپا، از جمله گردشگران، مسافران ترانزیت یا کودکان زیر ۶ سال، باید فرم کنترل بهداشت را پر کرده‌باشند. کد QR ایجاد شده توسط برنامه بهداشت سفر، باید قبل از سوارشدن به هواپیما به مراکز کنترل بهداشت ارائه شود.

تسهیلات ویژه تور لوکس اسپانیا با ایکاتور

چنانچه متقاضی سفر با تور اروپا توسط ایکاتور باشید، به منظور رفاه شما عزیزان، این شرکت تسهیلاتی تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای هر نفر را با اقساط ۲۴ ماهه و سود ۴% در اختیار شما قرار می‌دهد. برای اطلاع از جزئیات سفر و انجام اقدامات مربوط، با ما تماس بگیرید.

, , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست