مژده، جشنواره تورهای اقساطی ایکاتور آغاز شد!

در جشنواره تورهای اقساطی ایکاتور چه می گذرد؟

در جشنواره تورهای اقساطی ایکاتور، هلدینگ ایکاتور قصد دارد تا شرایط ویژه ای را برای متقاضیان، فراهم آورد. تا آن ها بتوانند با هزینه و شرایطی مناسب از سفرهای نوروزی خود لذت ببرند. همان طور که می دانید، در سال های اخیر مشکلات زیادی رخ داده است. این مشکلات سبب کاهش توانایی افراد در خرید بلیط و تورهای خارجی شده است. لذا افراد نمی توانند به آسانی قبل، به مسافرت ها و تفریحات خود ادامه دهند. مشکلاتی نظیر، نوسانات نرخ ارز، کاهش درآمد و در پی آن ها افزایش قیمت تورهای مسافرتی. همه­ی این عوامل باعث شد تا هموطنان عزیز ما در خرید بلیط یا تورهای مسافرتی قدرت مالی کمتری داشته باشند. البته تنها مشکلات اقتصادی نیست که باعث کاهش سفرهای خارجی شده است. بلکه وجود ویروس منحوس کرونا نیز مزید بر علت شده است. بنابراین حتی با داشتن تمکن مالی، افراد را از سفرهای خارجی و تفریحی خود بازداشته است.

جشنواره تورهای خارجی اقساطی ایکاتور

در مدتی که این ویروس در سطح جهانی به پاندمی تبدیل شد، بسیاری از سفرها و تفریحات لغو شد. اما به تازگی با افزایش سرعت روند واکسیناسیون، شرایط برای سفر و تفریح فراهم شده است. به تدریج با نزدیک شدن به عید نوروز و تعطیلات آن، افراد به دنبال راهکاری هستند. راهکاری که پس از دریافت کارت واکسن خود بتوانند با قیمتی مناسب، به کشورهای مورد علاقه­ی خود سفر کنند. در ضمن از مزایای شرایط ویژه ای که گفته شد نیز بهره مند شوند. چرا که بهترین زمان برای تفریح در ایام پسا کرونا همین زمان می باشد. برنامه ریزی برای تعطیلات عید نوروز و نهایت استفاده از آن، از دیرباز در زندگی ایرانیان رواج داشته است.  همواره مردم کشور عزیزمان سعی دارند تا بهترین لحظات را در چنین تعطیلاتی سپری نمایند.

به همین دلیل شرکت بی باک سفر وفا به فکر جلب رضایت مشتریان و خدمت به هم میهنان گرامی است. فکری که به لحاظ اقتصادی، راهکارهای مفیدی را در اختیار متقاضیان قرار داده است. تا هرگز هیچ کس به دلیل فراهم نبودن شرایط اقتصادی از برنامه های تفریحی و نوروزی خود صرف نظر ننماید. اگر شما هم جز آن دسته از هم وطنان عزیزی هستید که قصد سفرهای خارجی به هر نقطه ی دنیا در ایام نوروز را دارید. با ادامه ی این مطلب با ما و جشنواره تورهای اقساطی ایکاتور همراه باشید.

جشنواره تورهای اقساطی ایکاتور

راهکار جشنواره تورهای اقساطی ایکاتور برای تورهای نوروزی چیست؟

یکی از بهترین راه ها برای اقتصادی تر شدن هر گونه خدماتی، پرداخت های اقساطی می باشد. در همین راستا، جشنواره تورهای اقساطی ایکاتور برپا شده است. این جشنواره قصد دارد به صورت نقد و اقساط با اقساط ۲۴ ماهه، به پیش فروش تورهای نوروزی بپردازد. در این راه شرکت ایکاتور با همکاری بانک ملت، شرایط ویژه­ای را در اختیار متقاضیان تور نوروزی قسطی قرار می­دهد. بدین منظور افراد به شعب بانک ملت مراجعه کرده و بنابر شرایط بانک، اقدام به اخذ سفر بانک ملت نمایند. این تنها کاری است که متقاضیان باید انجام دهند.

در این راستا بانک ملت نیز دوشادوش هلدینگ ایکاتور در عرصه حضور دارد. این بانک به شیوه های رایج و معمولی سفر بانک ملت را برای متقاضیان آن صادر خواهد کرد. برای آشنایی با شرایط صدور سفر بانک ملت تنها کافی است به شعب بانک ملت مراجعه کنید. البته کارشناسان سایت ایکاتور نیز منتظر تماس شما و ارائه ی مشاوره به شما خواهند بود.

مزایای پرداخت اقساطی تورهای نوروزی ایکاتور 

اما مزایای پرداخت قسطی بر همگان آشکار است. همه ی افراد کمابیش با نحوه ی انجام خرید و فروش های قسطی آشنایی دارند. بدین ترتیب، هم وطنان گرامی که قصد سفر به هر نقطه از دنیا را دارند، می توانند سفر خود را در زمان مورد نظر خود انجام دهند. در پی سفر نیز از هر لحظه ی آن نهایت استفاده را نمایند. اما اصلا لازم نیست نگران هزینه ها نباشند. بلکه در طول زمان و ماه به ماه نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند. بنابراین به دلیل آماده نداشتن همه مبلغ مورد نیاز برای خریداری تور در زمان مورد نظر مسافرت آنها لغو نمی­شود. زمان مورد نظر در واقع همان تعطیلات نوروز است. لذا نوروزی مهیج و به دور از نگرانی را تجربه خواهند کرد.

البته مزایای جشنواره تورهای نوروزی ایکاتور به همین جا ختم نمی شود. بلکه دارای شرایط جذاب و خیره کننده­ دیگری هم هست که در ادامه به همه­ آنها اشاره می کنیم. لذا شما هم از این شرایط مطلع خواهید شد. بدین ترتیب می توانید از هم اکنون به فکر برنامه ریزی برای تجربه ی نوروزی متفاوت در سال ۱۴۰۱ باشید.

یکی دیگر از مزایای این جشنواره این است که متقاضیان عزیز سه ماه از اقساط تسهیلات سفر کارت خود را میهمان ما هستند.

از دیگر مزایای شرکت در این طرح این است که در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به قید قرعه تمام هزینه سفر یک متقاضی به وی عودت داده خواهد شد.

جشنواره تورهای اقساطی ایکاتور

شرایط جذاب پیش فروش تور نوروزی و پرداخت قسطی

در اینجا می­خواهیم به شما این مژده را بدهیم که اصلا نگران نبودن بلیط و تور در تعطیلات نوروزی نباشید.  برای انجام این کار می­توانید تا ۲۵آبانماه سال جاری، نسبت به پیش­خرید تور نوروزی مورد نظر خود اقدام کنید. البته از مزایای ویژه ی آن نیز بهره مند خواهید شد. اگر دارای سفر کارت بانک ملت هستید، تنها کافی است تا با کارشناسان شرکت ایکاتور تماس بگیرید. سپس نسبت به ثبت نام در جشنواره ی تورهای نوروزی ایکاتور اقدام نمایید. بدین ترتیب سه قسط اول تسهیلات را مهمان ایکاتور می شوید. این مورد تنها یکی از مزایا و شرایط ویژه ای است که در اختیار شما قرار می گیرد. پس این فرصت طلایی که تا ۲۵ آبان­ماه سال ۱۴۰۰ در اختیار شما قرار دارد را هرگز از دست ندهید.

شما برای سفر به هر نقطه­ دلخواه از کره­ی زمین، تنها تا سقف هر نفر ۳۰ میلیون تومان نیاز دارید. این شرایط برای اولین بار در ایران فراهم شده است. علاوه بر این ها لازم نیست برای پیش خرید خود پیش پرداخت بپردازید. تسویه ی اقساط نیز به صورت ۲۴ ماهه می باشد. حتما در ذهن شما سوال بزرگی مبنی بر میزان سود چنین خرید شکل گرفته است. اما نگران سود بازپرداخت نیز نباشید، چرا که تنها سود ناچیز ۴ درصدی به آن تعلق می گیرد.

فرصت استفاده از مزایای جشنواره را از دست ندهید!

همه ی مواردی که گفتیم هر چند بسیار مهم و جذاب هستند. اما هنوز موضوع خیره کننده ی آخر باقی مانده که قرعه کشی از میان ثبت نام کنندگان می باشد. در صورت ثبت نام در فرصت طلایی نام برده، شما قادر هستید تا برنده ی خوش شانس سفر رایگان شوید. این سفر رایگان جایزه ی ویژه ی جشنواره تورهای اقساطی ایکاتور می باشد. پس این فرصت را از دست نداده و سریعا اقدام نمایید؛ زیرا فقط تا ۲۵ آبان ماه فرصت دارید سفر کارت ملت خود را از شعب بانک ملت تهیه و در این طرح شرکت نمایید.

, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست