ویزای کانادا | ایکاتور | برترین کارگزار اخذ ویزا و اقامت کانادا در ایران

ویزای مولتی کانادا

ویزای مولتی کانادا ، ویزای توریستی ۵ ساله کانادا تضمینی ، ویزای کار کانادا صد درصد تضمینی ، ویزای تحصیلی کانادا بدون داشتن مدرک زبان تضمینی ، ویزای مولتی ۵ ساله کانادا بدون مدارک ، اینها جملات زیبا و رویایی ای هستند که این روزها در همه جا به چشم می خورند.

اما حقیقت ماجرا چیزی است که در ادامه این مقاله به آن خواهیم پرداخت .

با توجه به انگیزه های متفاوت افراد و متقاضیان ورود و زندگی در کشور کانادا ، ویزای کانادا نیز بسته به نوع درخواست و انگیزه برای ورود ، متفاوت است.

فرصتی تکرار نشدنی : اخذ ویزای کانادا با دعوتنامه معتبر و استثنایی ایکاتور با حداقل مدارک متقاضی

۰۲۱۷۷۶۲۰۹۶۷
۰۹۳۸۴۲۱۹۰۷۷

هزینه ویزای ۵ ساله توریستی

ویزای عادی کانادا ۵۰%
$۵۶۰ویزای مولتی ۵ ساله ویژه افرادی که در سه سال اخیر حداقل دو بار ویزای شینگن اخذ نموده اند.
 • خدمات ما :
 • ثبت نام و آپلود مدارک در سایت
 • وقت انگشت نگاری
 • پر کردن فرم های سفارت
 • مرتب کردن پرونده جهت ارائه به سفارت
 • رزرو هتل
 • رزرو بلیط هواپیما
 • بیمه مسافرتی
ویزای کانادا+دعوتنامه توریستی ۷۵%
$۱۵۸۰ویزای مولتی ۵ ساله ویژه افرادی که در پنج سال اخیر حداقل دو ویزای شینگن اخذ نموده اند.
 • خدمات ما :
 • دعوتنامه توریستی
 • ثبت نام و آپلود مدارک در سایت
 • وقت انگشت نگاری
 • پر کردن فرم های سفارت
 • مرتب کردن پرونده جهت ارائه به سفارت
 • رزرو هتل
 • رزرو بلیط هواپیما
 • بیمه مسافرتی

برای اینکه بدانید شرایط شما برای دریافت ویزای کانادا مساعد می باشد فرم ارزیابی را تکمیل فرمایید.

توجه :

برای افرادی که از کانادا ریفیوز شده اند ، ۱۲۰۰ دلار به مبلغ ۲۴۹۰ دلار افزوده خواهد شد.
۵۰ درصد مبلغ ضمن قرارداد و مابقی قبل از وقت انگشت نگاری اخذ می گردد.
در صورت ریفیوزی ، مبلغ ۵۶۰ دلار کسر و مابقی عودت داده خواهد شد.
مجموعه ی ایکاتور هیچ دخل و تصرفی در مدارک مسافر انجام نمی دهد ، خواهشمند است شما نیز از مدارک اصلی خود استفاده نمایید. در غیر این صورت مسئولیت و عواقب ناشی از مدارک تقلبی و جعلی به عهده ی شخص متقاضی خواهد بود.

نمونه ویزای کانادا | ایکاتور | اخذ ویزا و اقامت کانادا در کمترین زمان ممکن

انواع و اقسام ویزای مولتی کانادا

روادید یا همان ویزای کانادا انواع مختلفی دارد ، از مهمترین و پرکاربرد ترین آنها می توان از ویزای توریستی یا بازدید از کانادا ، ویزای فرصت مطالعاتی ، ویزای تحصیلی ، ویزای دیدار با اقوام ، دوستان ، آشنایان نام برد.

باید بدانید که روادید کانادا به طور کلی به دو دسته ی زیر تقسیم می شود :

ویزای موقت کشور کانادا

ویزای دائم کانادا ( ویزای اجازه اقامت )

جهت اقدام برای اخذ روادید کانادا ، می توان به دو شیوه اقدام کرد ، اول ثبت نام و ارسال تصویر مدارک به صورت آنلاین ، دوم اخذ وقت سفارت و تحویل مدارک به صورت دستی و حضوری.

به دلیل اینکه در حال حاضر کشور کانادا در ایران سفارتخانه یا دفتر کنسولی ندارد ، ایرانیان متقاضی دریافت ویزا ، باید جهت انگشت نگاری و ثبت اطلاعات بیومتریک خود به کشور های همسایه نظیر ترکیه ، ارمنستان ، گرجستان یا دیگر کشورهایی که در آنجا دفتر VFS Global موجود باشد ، مراجعه کنند.

در حال حاضر و با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین طبق اعلام رسمی اداره مهاجرت کانادا بهترین روش برای درخواست ویزای این کشور به صورت درخواست آنلاین می باشد.

لازم به ذکر است پروسه صدور انواع روادید توسط سفارت کانادا در آنکارا ممکن است از ۲۱ تا ۳۴۶ روز به طول بیانجامد ، پس اگر تا به امروز خبری از قبولی و عدم قبولی ویزای خود دریافت نکرده اید ، نگران نباشید.

اقامت کانادا | ویزا کانادا | ایکاتور – سارا گشت باربد

ویزای موقت کشور کانادا

این نوع ویزا برای اشخاصی که می خواهند در زمانی محدود و از قبل مشخص شده به خاک کانادا وارد شوند ، کارایی دارد.

هم اکنون انواع ویزای مولتی کانادا ( موقت ) که بیشترین کاربرد را برای ایرانیان دارد خدمتتان معرفی خواهیم کرد.

 • ویزای توریستی کانادا
 • ویزای تحصیلی کانادا
 • ویزای همراه کانادا
ویزای توریستی کانادا | ایکاتور | بی باک سفر وفا

ویزای توریستی کانادا یا همان ویزای ۵ ساله مولتی کانادا

Visitor visa یا همان روادید توریستی کانادا بر خلاف آنچه که همه فکر می کنند ، فقط برای اهداف گردشگری و توریستی صادر نمی شود.

بلکه برای دیدار با اقوام ، آشنایان و دوستان نیز همین نوع ویزا صادر خواهد شد.

نکته ی قابل توجه در مورد این ویزا این است که فقط برای اتباع ایرانی به صورت پنج ساله صادر می شود و در بیشتر کشورها با تاریخ اعتبار ده ساله صادر می شود.

دلیل این نکته این است که در سایر کشورها اعتبار گذرنامه ها ۱۰ ساله است ولی در ایران اعتبار گذرنامه ۵ ساله است به همین دلیل برای اتباع ایرانی ، ویزای مولتی کانادا ، ۵ ساله صادر می گردد.

افرادی که این نوع روادید را دارند ، به دفعات می توانند وارد خاک کانادا بشوند ولی باید توجه داشت که نباید از آخرین ورود دارنده این ویزا به کانادا ، شش ماه یا بیشتر از آن بگذرد. یعنی با هر بار ورود به کانادا میتوان ۶ ماه اقامت داشت و قبل از شش ماه باید از خاک کانادا خارج و مجددا وارد شد.

ویزای مولتی کانادا | ایکاتور SGB Visa | بهترین کارگزار اخذ ویزا و اقامت کانادا

ویزای عادی کشور کانادا

برای درخواست یک ویزای عادی متقاضی باید از یکی از نزدیکانش دعوتنامه داشته باشد ، روند صدور این ویزا همانند دیگر ویزاهای کانادا می باشد.

بعد از تکمیل مدارک و فرم های مخصوص توسط متقاضی ، کارشناسان مجرب ایکاتور به صورت آنلاین برای روادید کانادای شما اقدام خواهند کرد.

در صورتی که متقاضی خود دعوت نامه داشته باشد هزینه اقدام برای ویزای عادی کشور کانادا با احتساب فی سفارت ۵۶۰ دلار آمریکا خواهد بود.

پاسپورت کانادا | ایکاتور SGB Visa | اخذ سوپر ویزای کانادا | اخذ ویزای تحصیلی کانادا

سوپر ویزای کانادا

چنانچه فردی ساکن و مقیم دائم کشور کانادا باشد ، می تواند برای پدر و پدر بزرگ ، مادر و مادر بزرگ خود دعوت نامه ارسال کند.

یعنی متقاضیان درخواست ویزا باید از طرف فرزند یا نوه ی خود دعوتنامه داشته باشند ، همچنین حداقل حقوق پایه دعوت کننده نباید کمتر از ۲۶۰۰۰ دلار کانادا در سال باشد و باید مدارک مالیاتی و پرینت حساب خود را ضمیمه ی دعوتنامه کند.

از دیگر شرایط ارسال دعوتنامه توسط دعوت کننده تامین و پرداخت هزینه خدمات درمانی در خاک کانادا برای مدت یک سال و معاینه ی دقیق پزشکی دعوت شونده ها توسط پزشک مورد اعتماد کشور کانادا می باشد.

تاییدیه پزشک معتمد کشور کانادا به این دلیل است که افراد دعوت شونده بیماری زمینه ای نداشته باشند و به قصد درمان به کانادا نیامده باشند.

همانند ویزای توریستی که پیش تر توضیح داده شد ، این نوع روادید هم دارای محدودیت مدت اقامت در خاک کانادا می باشد ، با این تفاوت که متقاضی با هر بار ورود می تواند به جای ۶ ماه ، به مدت ۲ سال اقامت داشته باشد.

ویزای تحصیلی کانادا | ایکاتور SGB Visa | اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

روادید تحصیلی کانادا به دلیل مجهز بودن نظام آموزشی کانادا یکی از جذاب ترین مقاصد برای تحصیل و ادامه تحصیل در این کشور می باشد.

سیستم آموزشی کانادا بسیار منظم و به شکل استانی یا ایالتی تحت نظارت دولت فدرال اداره می شود.

همچنین ده درصد تولید نا خالص داخلی GDP کانادا متعلق به سیستم آموزش این کشور می باشد و این یعنی بیشترین یارانه ی آموزشی در بین کشور های توسعه یافته را دارا می باشد.

آموزش و پرورش در کانادا نیز به دو بخش یعنی آموزش عمومی یا همگانی و آموزش غیر انتفاعی یا بخش خصوصی تقسیم می شود که برای تمامی مقاطع به همین شیوه می باشد.

هلدینگ ایکاتور ضمن معرفی بهترین آموزشگاه ها و مراکز علمی برای تحصیل شما و فرزندانتان ، بهترین گزینه برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا نیز می باشد.

هزینه اپلای برای کلیه مقاطع تحصیلی معادل ۲۰ درصد شهریه ترم اول متقاضی می باشد ، همچنین هزینه اقدام و اخذ روادید تحصیلی کانادا نیز معادل ۱۵۰۰ دلار آمریکا می باشد.

ویزای تحصیلی ویژه ی دانش آموزان

حداقل سن شروع آموزش در کشور کانادا ۵ سالگی و حداکثر آن ۱۷-۱۸ سالگی می باشد که در مقطع ابتدایی از سطح ۱ پیش دبستانی و تا سطح ۶ خاتمه می یابد.

در دوره راهنمایی نیز سطح ۷ آغاز و سطح ۹ پایان این مقطع می باشد ، همچنین دانش آموز با گذراندن سطح ۱۰ تا ۱۲ مقطع دبیرستان خود را تکمیل و فارغ التحصیل می گردد.

هزینه تحصیل در مدارس دولتی بر اساس مصوبه ی دولت فدرال کانادا سالیانه ۹۹۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار کانادا می باشد که البته در مدارس خصوصی این مبلغ به مراتب بیشتر خواهد بود.

جهت بهره مندی از روادید تحصیلی کانادا برای فرزندانتان با مشاوران و کارشناسان ایکاتور تماس بگیرید.

ویزای کار کانادا | ویزای کار کانادا | ویزای توریستی کانادا | ایکاتور SGB Visa

ویزای دانشجویی کانادا

پس از پایان یافتن دوران تحصیل در مقطع دبیرستان مثل تمام کشورهای دنیا ، در کانادا نیز دوره ی تحصیلات تکمیلی آغاز می شود.

برای تحصیل در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا ، پست دکترا و … ، دانشگاههای بین المللی زیادی در شهر ها و ایالت های کانادا وجود دارند که پذیرای دانشجویان از سراسر دنیا می باشند که البته مدارک اخذ شده در بیشتر این دانشگاهها در دنیا به رسمیت شناخته می شوند.

در حال حاضر که کانادا به نیروهای جوان و متخصص نیازمند است ، بسیاری از جوانان ترجیح می دهند که در مراکز عالی آموزشی فنی دوره های کوتاه مدت را سپری و سپس جذب بازار کار کانادا بشوند تا هم مهارت های ضروری برای استخدام در کانادا را کسب کنند ، هم سریع تر جذب بازار کار شوند.

کارشناسان ایکاتور در تمام دوران ها ، حتی در زمان شیوع ویروس کرونا توانستند برای ۹۸ درصد متقاضیان خود روادید تحصیلی کانادا بگیرند و این موفقیت بزرگ را مدیون لطف الهی هستیم.

ویزای فرصت مطالعاتی کانادا | اخذ ویزای کانادا | ایکاتور SGB Visa

ویزای فرصت مطالعاتی کانادا

 روادید فرصت مطالعاتی کشور کانادا به منظور تبادل علم ، دانش و فرهنگ دانشمندان و دانش پژوهان طراحی شده است و به متقاضیان اجازه استفاده از امکانات دانشگاهی ، آزمایشگاهی و پژوهشی برای ارتقای دانش بین جوامع را می دهد.

افرادی که میخواهند ویزای فرصت مطالعاتی کانادا را اخذ کنند می بایست در ابتدا از دانشگاه ، موسسات علمی ، مراکز فرهنگی و هنری کشور کانادا پذیرش گرفته و بعد نسبت به ثبت درخواست ویزای خود اقدام نمایند.

نکته قابل توجه این است که این نوع ویزا به نوعی هم تحصیلی و هم کاری است و برای اینکه در پروسه صدور روادید مشکلی ایجاد نشود نباید از مشورت با کارشناسان و مشاوران ویزا و مهاجرت غافل شد.

غالب متقاضیان دریافت این ویزا باید درخواست ویزای کاری بدهند چون در بعضی موارد از استاد یا مرکز آموزشی خود حقوق هم دریافت خواهند کرد ، پس فرم های مربوط به این نوع ویزا باید به دقت تکمیل و هزینه های احتمالی هم به اداره مهاجرت کانادا پرداخت گردد.

توجه داشته باشید که متقاضیان ویزای فرصت مطالعاتی کانادا باید از شرایط علمی ویژه ای برخوردار باشند و رزومه ی مقاله های به ثبت رسیده یا کتاب های چاپ یا تالیف شده برای اخذ روادی کانادا بسیار مهم خواهد بود.

پیشنهاد می کنیم  برای اخذ ویزای فرصت مطالعاتی حتما با کارشناسان ویزای ایکاتور قبل از هر اقدامی تماس بگیرید.

ویزای همراه ( ویژه ی والدین ، فرزندان و همسر محصلین )

تحصیل برای دانش آموزان در خارج از کشور و دوری آنها از خانواده از یک طرف و از طرف دیگر اسکان ، کیفیت خورد و خوراک و نظارت بر تحصیل فرزند دغدغه هایی ایجاد کرده است.

همچنین تحصیل همسر در کانادا نیز مورد توجه این کشور می باشد به همین خاطر ویزای همراه محصل از دو طریق توریستی یا TRV و ویزای اجازه ی کار یا OWP طراحی گردیده است.

ویزای توریستی یا Temporary Resident Visa

برای اخذ این نوع از روادید کانادا می توان همزمان با درخواست ویزای تحصیلی محصل در مدرسه یا دانشگاه اقدام نمود و والدین دانش آموز یا دانشجو ویزای ۶ ماهه ی همراه محصل را دریافت خواهند کرد.

ویزای اجازه کار یا Open Work Permit

چنانچه متقاضی در یکی از مراکز علمی معتبر یا دانشگاه ، جهت تحصیل به صورت تمام وقت پذیرش شده باشد ، همسر متقاضی می تواند برای اخذ ویزای کار اقدام نماید.

این ویزا به همسر دانشجو امکان کار و تحصیل در کانادا بدون دریافت مجوز کار را خواهد داد.

اخذ این نوع روادید ، هم به صورت همزمان و هم غیر همزمان با درخواست ویزای تحصیلی همسر یا فرزند امکان پذیر می باشد.

لینک های سریع

همین حالا فرم ارزیابی زیر را پر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست